mapa stron Przejdź do listy maszyn
Znajdź branże:       
Linie pakujące
 | aby dobrze ubrać produkt

Atrakcyjne i funkcjonalne opakowanie to element efektywnej strategii marketingowej każdego produktu. Albertina Polska proponuje szeroką gamę nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu i dbałości o jakość rozwiązań proponujemy maszyny i zintegrowane linie do produktów o konsystencjach :

  • sypkich
  • granulowanych
  • płynnych
  • kremowych
  • oleistych
  • konsystencji stałej

W zależności od potrzeb i projektu produkt otrzymuje opakowanie atrakcyjne i zoptymalizowane. Szeroki asortyment oferty Albertina Polska obejmuje rozwiązania od prostych półautomatów aż po automatyczne linie zintegrowane z komplementarnymi systemami - do produkcji wielkonakładowych, o szczególnych wydajnościach.

 

Oferujemy systemy pakujące w objętościach od kilkunastu mililitrów do kilkudziesięciu litrów.

 

Różnorodność jest olbrzymia. Przykładowo mogą to być : saszetki zgrzewane, saszetki z zip'em, saszetki piramidalne, torebki stabilo, torby poduszkowate, czy ostatnio modne torby papierowe.


Nasi klienci wykorzystują  rozwiązania wdrożone w branżach: chemicznej, kosmetycznej, farmaceutycznej czy przemyśle spożywczym. Dołącz do tego grona - zapraszamy !

 

SPRAWDŹ OSOBIŚCIE

  

Albertina Polska

© 2006 Albertina Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone.
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.albertina.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ