mapa stron Przejdź do listy maszyn
Znajdź branże:       
Linie pakujące
 | pakowanie pionowe

Albertina Polska poleca szeroką gamę urządzeń pakujących - głównie serii TG. Różnorodność funkcjonalna powoduje iż możemy zaproponować systemy pakujące np. w niewielkie saszetki o objętości kilku mililitrów, przez średnie torebki, po opakowania o objętościach kilkudziesięciu litrów.

 

W zależności od potrzeb i specyfiki produkcji rekomendujemy urządzenia zarówno półautomatyczne - do podstawowych czynności związanych z pakowaniem produktu, jak również urządzenia wyposażone w najnowsze rozwiązania i systemy w pełni automatycznego pakowania o wielkich wydajnościach.


Najczęściej używane opakowania to klasyczne saszetki z 4 zgrzewami, podłużne tzw. stick, poduszkowate torebki 3 zgrzewkowe, różne wersje torby stojącej, a także piramidki.

Stosując odpowiednie rozwiązania możliwe jest dozowanie kilku produktów do jednego opakowania, a także jednoczesne tworzenie kilkunastu saszetek - dodatkowo każda może być inna !!!

Posiadamy również rozwiązania do produktów trudnych w dozowaniu i pakowaniu - jak produkty pyliste czy produkty delikatne. Kompletne linie pakujące wyposażamy w urządzenia drukująco-etykietujące, wrzutniki, dynamiczne wagi kontrolne, detektory metalu i zanieczyszczeń niemetalicznych, oraz systemy przenośników.

 

Doradca z Albertina Polska pomoże Tobie wybrać najskuteczniejsze urządzenie poparte rachunkiem opłacalności
 

 

 

© 2006 Albertina Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone.
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.albertina.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ