mapa stron Przejdź do listy maszyn
Znajdź branże:       
Systemy etykietowania
 | Twoja identyfikacja

Etykieta jest bazowym źródłem informacji o produkcie. Wspólnie z opakowaniem tworzy element rozpoznawalności, identyfikacji produktu i marki. Atrakcyjne i wysokiej jakości wykonanie można uzyskać poprzez odpowiedni dobór maszyn. Nasza firma oferuje efektywne i nowoczesne urządzenia, które umożliwiają nadruk etykiet samoprzylepnych, nakładanych na klej i termokurczliwych.

  
W zależności od kształtu opakowania, oraz liczby aplikowanych etykiet oferowane systemy mogą pracować w sposób liniowy lub rotacyjny. Możliwe jest również  łączenie technik oznaczania poprzez nanoszenie etykiety papierowej i jako dodatkowej etykiety samoprzylepnej - informującej np. o promocji.
 

Etykieta termokurczliwa to rozwiązanie dla niestandardowego opakowania - o wyszukanych kształtach i specjalnych formach i wielkości. Etykiety termokurczliwe mają zazwyczaj kształt rękawa obkurczanego pod wpływem temperatury.
 

Proponujemy również wrzutniki. Są to urządzenia umożliwiające przeprowadzanie kampanii promocyjnych w formie płaskich kartoników, książeczek, folderów, ulotek i saszetek. W ramach kampanii samplingowych możemy dodać produkt (np. saszetka z płynem lub proszkiem) jako dodatkową gratyfikację zakupu.

 

Zapraszamy także do zapoznania się  z drukarko-etykieciarkami - ekonomicznymi rozwiązaniami zapewniającymi elastyczność produkcji.

 

Albertina Polska

© 2006 Albertina Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone.
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.albertina.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ