mapa stron Przejdź do listy maszyn
Znajdź branże:       
Systemy etykietowania
 | wrzutniki

Jednym ze sposobów uatrakcyjnienia produktu jest dodanie do niego (włożenie w to samo opakowanie) małego upominku lub gadżetu. Aby to zrobić wcale nie musimy zwalniać naszych linii produkcyjnych lub zlecać akcję promocyjną firmie zewnętrznej wystarczy dostawić do naszej maszyny pakującej automatyczny system Whizzy, który pobierze ze swojego magazynka produkt i poda do przejeżdżającego lub tworzonego opakowania.

 

Artykuły, które można dzięki temu systemowi podawać to między innymi:

  • płaskie kartoniki,
  • karty kredytowe lub telefoniczne,
  • składane książeczki (instrukcje obsługi urządzeń),
  • foldery, ulotki reklamowe, wizytówki,
  • saszetki z proszkiem lub płynem (pojedyncze jak i w formie taśmy) i inne

Jeżeli naszym produktem nie jest płaska karta lub saszetka to na pewno rozwiązaniem będzie Clippy, który za pomocą podciśnienia oraz specjalnych przyssawek pobiera i manipuluje produktem. Dzięki takiemu systemowi możemy pracować, np. z blistrami, małymi paczuszkami oraz innymi artykułami nie przepuszczającymi powietrza. Oprócz podawania Clippy może także mocować produkt do zewnętrznej ścianki opakowania za pomocą specjalnego systemu nastrzeliwania kropelki kleju.

 

Oba systemy współpracują zarówno z pionowymi jak i z poziomymi maszynami pakującymi, kartoniarkami oraz maszynami do pakowania w zgrzewki. Dzięki sterowaniu poprzez PLC możemy łatwo usta-wić zestaw parametrów np. ilość podawanego produktu do jednego opakowania (np. po 3 sztuki), albo do którego pojemnika ma być wrzucony gadżet (np. do co drugiego).

 

Doradca z Albertina Polska pomoże Tobie wybrać najskuteczniejsze urządzenie poparte rachunkiem opłacalności

 

 

 

 

Aby powiększyć kliknij na zdjęcie

© 2006 Albertina Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone.
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.albertina.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ