mapa stron Przejdź do listy maszyn
Znajdź branże:       
Linie pakujące
 | maszyny flow-pack

Poziome maszyny pakujące typu flow-pack przeznaczone są do pakowania produktów jednostkowych lub grupy produktów w torebki.

 

Opakowanie tworzone jest z folii rozwijanej z rolki umieszczonej nad lub pod maszyną pakującą. Folia po odwinięciu ze szpuli zostaje ukształtowana na specjalnym tubusie w "rękaw" i zgrzana wzdłużnie. W tak uformowany tunel wsuwany jest produkt przy pomocy specjalnego podajnika wejściowego wyposażonego w nastawne "palce", po czym następuje zgrzanie poprzeczne i odcięcie zamkniętej torebki.

 

Produkt podawany jest na podajnik wejściowy pakowaczki ręcznie lub automatycznie za pomocą specjalnych systemów grupująco-podających.

 

Długość opakowania można w prosty sposób regulować w zależności od potrzeb. Szerokość saszetki można regulować poprzez zmianę tubusa formującego rękaw.

 

Poziome systemy pakujące pracują z prędkościami od kilkudziesięciu do kilkuset opakowań na godzinę.

 

Urządzenie można wyposażyć w dodatkowy osprzęt np. drukarkę do nadruku danych na folii pakującej, głowicę etykietującą do aplikacji etykiety samoprzylepnej albo wrzutnik do automatycznego podawania materiałów promocyjnych do opakowania.

 

Doradca z Albertina Polska pomoże Tobie wybrać najskuteczniejsze urządzenie poparte rachunkiem opłacalności.

 

 

© 2006 Albertina Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone.
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.albertina.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ