mapa stron Przejdź do listy maszyn
Znajdź branże:       
Linie napełniające
 | tubiarki

Tuba jest od dawna sprawdzonym rodzajem opakowania dla produktów płynnych, kremowych i past. W naszej ofercie znajduje sie duża gama systemów do napełniania i zamykania tub. Różnorodność i elastyczność rozwiązań może być przydatna do TUB plastikowych, laminatowych czy aluminiowych - jednej z nich lub wszystkich.

Zapewniamy maszyny precyzyjnie dozujące, przeznaczone do różnych produktów, opakowań, typów zamknięć i zabezpieczeń, oraz oznakowania. Specyfika produktu  i wymagania rynku są stałym wyzwaniem dla konstruktorów. Albertina Polska gwarantuje wysoką jakość wykonania a także łatwość obsługi i dużą szybkość przezbrajania urządzenia.

Istotną zaletą tubiarek jest również możliwość łatwego doinstalowania dodatkowych modułów i sprzętu - jak np: 
wagi kontrolne, drukarki, etykieciarki czy nawet kartoniarki.

 

Posiadamy specjalne wersje tubiarek:

  • do rozlewu na gorąco
  • liniowa
  • antywybuchowa

Doradca z Albertina Polska pomoże Tobie wybrać najskuteczniejsze urządzenie - poparte rachunkiem opłacalności.

 

 

 

© 2006 Albertina Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone.
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.albertina.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ