mapa stron Przejdź do listy maszyn
Znajdź branże:       
Linie napełniające
 | monobloki

Monoblok to system wielofunkcyjny. Zastosowanie MONOBLOKu jest rekomendowane w sytuacji gdy:

  • produkty są pakowane w jeden typ pojemnika
  • używany jest jednolity rodzaj zamknięcia

Monoblok to system rozwiązań pozwalający napełnić, zamknąć jak również w niektórych opcjach etykietować opakowanie. Dzięki rotacyjnej konstrukcji (system gwiazd) gwarantujemy pewne i precyzyjne prowadzenie pojemnika w trakcie procesu pakowania. To cecha szczególnie doceniana w branży farmaceutycznej, ale nie tylko. Monobloki to urządzenia dedykowane do miejsc gdzie wydajność jest priorytetem.

 

Dodatkowym atutem są niewielkie gabaryty. MONOBLOKI wykonują dużą ilość operacji zastępując kilka innych urządzeń i dodatkowych stanowisk pracy na powierzchni paru metrów kwadratowych.

 

Doradca z Albertina Polska pomoże Tobie wybrać najskuteczniejsze urządzenie - poparte rachunkiem opłacalności

 

 

 

© 2006 Albertina Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone.
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.albertina.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ