mapa stron Przejdź do listy maszyn
Znajdź branże:       
Linie napełniające
 | napełniarki

Napełniarki to gama urządzeń dedykowanych do produktów płynnych i kremowych. Ich rozlewanie w gotowe opakowania o różnorodnej stylistyce i materiale wykonania jest wyzwaniem dla konstruktorów urządzeń.

Nasze systemy napełniające są w stanie zadowolić  nawet najbardziej wymagających. Szeroki asortyment obejmuje rozwiązania o różnym stopniu automatyzacji - od dozowników półautomatycznych, po zaawansowane i rozbudowane linie rozlewnicze o wielkich wydajnościach. Objętość opakowania, rodzaj substancji i jej konsystencja, oraz specyfika branży (np. farmaceutyczna, spożywcza, kosmetyczna, chemiczna) decydują o wyborze konkretnego urządzenia bądź systemu. 

W zależności od specyfikacji oferujemy urządzenia napełniające z objętościowym systemem dozowania:

  • ssąco-tłoczące
  • z pompami zębatymi i krzywkowymi
  • z pompami perystaltycznymi

W ofercie mamy urządzenia z systemem wagowym, a także coraz częściej stosowanym dozowaniem objętościowym z kontrolą i korekcja wagi. 

Kwestia rozlewania produktu jest obarczona wyborem takich rozwiązań jak:

  • wymuszony przepływ produktu za pomocą pompy ssąco-tłoczącej
  • rozlewanie grawitacyjne
  • rozlewanie ciśnieniowe

Doradca z Albertina Polska pomoże Tobie wybrać najskuteczniejsze urządzenie - poparte rachunkiem opłacalności
 

 

 

 

Aby powiekszyć kliknij na zdjęcie
© 2006 Albertina Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone.
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.albertina.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ