mapa stron Przejdź do listy maszyn
Znajdź branże:       
Linie napełniające
 | dla każdego opakowania  

Duża różnorodność opakowań, szeroka gama rozlewanych produktów, nowe trendy we wzornictwie opakowań - to najczęstsze wyzwania, przed którymi stoją producenci maszyn pakujących.

Albertina Polska znając problematykę różnych branż oferuje szeroką gamę urządzeń do napełniania i zamykania opakowań. Dysponujemy również systemami zintegrowanymi z etykietowaniem, kontrolą wagi, pakowaniem zbiorczym i paletyzacją.

Nasze urządzenia charakteryzują się wysoką jakością i posiadają dobrą reputację - są starannie wykonane i atrakcyjne cenowo. Dzięki swej uniwersalności i elastyczności znajdują zastosowanie przy produkcji:

  • chemii gospodarczej (np. mydła w płynie, płyny do płukania, detergenty, płyny do WC itp.)
  • chemii motoryzacyjnej (np. płyny do spryskiwaczy, oleje silnikowe, płyny techniczne itp.)
  • kosmetyków (np. szampony, kremy, maści, olejki, mleczka kosmetyczne itp.)
  • produktów spożywczych (np. majonez, keczup, musztardy, sosy, dżemy, soki, wina, itp.)
  • farmaceutyków (syropy, lekarstwa płynne itp.)
     

Posiadamy rozwiązania zarówno do cieczy rzadkich i mocno pieniących jak i do produktów o dużej lepkości i gęstości. Nasze urządzenia mogą pracować z butelkami, słoikami, karnistrami, puszkami czy nawet wiadrami. Umożliwiają również zastosowanie różnego typu zamknięć np. nakrętek zakręcanych, zamykanych na wcisk, twist off, czy zamknięcia kilkustopniowe wraz z zabezpieczeniami. Wszystko po to, aby produkt finalny był najwyższej jakości i w atrakcyjnej szacie.

 

Albertina Polska

© 2006 Albertina Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone.
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.albertina.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ