mapa stron Przejdź do listy maszyn
Znajdź branże:       
Automatyzacja procesów
 | oprogramowanie

Inteligentne technologie, wykraczają poza hale produkcyjne i ograniczoną przestrzeń procesu przemysłowego. Chcemy więcej. Istotą staje się nie tylko sam produkt, niezbędna jest informacja meritum wszelkiej komunikacji.

Albertina Polska, współpracując z  firmami Speed Automazione i Speed Poland, podejmuje wyzwania, jakie stawia przyszłość. Łącząc doświadczenie w maszynach przemysłowych z innowacją, potrzeby rynku z nowatorskim podejściem rozszerzamy naszą ofertę o nową płaszczyznę działania - oprogramowanie przemysłowe.
Daje to możliwość wdrożenia rozwiązań, mających na celu kompleksową integrację poziomu planowania i kontroli z procesem produkcyjnym.

 

Oprogramowanie przemysłowe znajduje obecnie zastosowanie praktycznie w każdym przedsiębiorstwie. Zarówno w procesach produkcyjnych, kontroli jakości, jak również zadaniach logistycznych stosuje się  wszechstronne rozwiązania softwarowe mające na celu wzrost wydajności w firmie i optymalizację kosztów zarządzania. Ponadto szczególną wagę ma dla nas wdrażanie oprogramowania wspomagającego automatyzację procesów przemysłowych. Dzięki temu możliwe jest rozwiązanie wszelkiego rodzaju problemów związanych z integracją i kontrolą w liniach produkcyjnych.

 

Szczególnym rodzajem oprogramowania przemysłowego, ściśle związanym z nowoczesnymi technologiami, jest oprogramowanie dla systemów wizyjnych. Pozwala ono efektywnie wykorzystać szeroką gamę systemów służących do kontroli wizyjnej i weryfikacji w różnego rodzaju liniach produkcyjnych.

 

Oprogramowanie przemysłowe w sposób globalny i wszechstronny udoskonala najbardziej złożone procesy technologiczne, zapewnia kontrolę   i wymianę informacji. Jest narzędziem nowoczesnej produkcji, które zapewnia jej bezpieczeństwo i najwyższą wydajność.

 

Doradca z Albertina Polska pomoże Tobie wybrać optymalne rozwiązania poparte rachunkiem opłacalności
 
 

© 2006 Albertina Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone.
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.albertina.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ