mapa stron Przejdź do listy maszyn
Znajdź branże:       
Automatyzacja procesów
 | optymalne działanie

Albertina Polska oferuje rozwiązania w zakresie usprawnienia logistyki magazynowej i procesów wspomagających produkcję i magazynowanie.

 

Proponujemy skuteczne rozwiązania. Są to urządzenia, systemy, a ostatnio również specjalistyczne oprogramowanie. Dzięki nowoczesnym urządzeniom transportu bliskiego realizowane są operacje chwytania, podnoszenia i przemieszczania produktów. Często pojawiają się też inne, dodatkowe – mniej lub bardziej złożone – funkcje i zadania. Urządzenia służą na przykład do przechylania i obracania produktów, ich pozycjonowania czy też utrzymywania przez dłuższy czas w tej samej pozycji.

 

Typowymi urządzeniami do transportu bliskiego, znajdującymi się w ofercie firmy Albertina Polska są:

  •  manipulatory podciśnieniowe,
  •  szybkie wciągniki elektryczne,
  •  wózki manipulacyjne PROTEMA,
  •  balansery.

Do tematyki automatyzacji procesów wprowadzamy ZROBOTYZOWANE LINIE PRODUKCYJNE. Wydajność i niezawodność robotów produkcyjnych jest niezwykle opłacalna. Wykorzystanie robotów to również tworzenie atrakcyjnego wizerunku firmy – nowatorskiej i dbającej o jakość.

 

 

© 2006 Albertina Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone.
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.albertina.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ