mapa stron Przejdź do listy maszyn
Znajdź branże:       
Firma
 | Targi z Albertiną - zawsze owocne

Aktywne uczestnictwo Albertina Polska w imprezach targowych daje możliwość bliskiego kontaktu z Wami - drodzy Klienci i szanowni Zainteresowani. Oferujemy pokazy urządzeń, oraz fachową i merytoryczną obsługę. Nasze szczególne podejście i troskę o jakość współpracy doceniono przyznaniem nagrody Acantus Aureus 2004 za STOISKO NAJBARDZIEJ SPRZYJAJĄCE REALIZACJI STRATEGII MARKETINGOWEJ FIRMY.


To wynik dbałości o estetykę stoiska, fachowej obsługi i odpowiednio opracowanych materiałów branżowych. Zawsze kierujemy się potrzebami i oczekiwaniami - szczególnie dla wymagających !!!

 

 

                        .........................................
Acanthus Aureus   2004
© 2006 Albertina Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone.
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.albertina.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ