mapa stron Przejdź do listy maszyn
Znajdź branże:       
Firma
 | historia firmy - z Europy na świat 

Tworzenie marki Albertina rozpoczęto na początku lat 90-tych. Zalązkiem tych działań były firmy w Czechach i na Słowacji. Szybko powstały bliźniacze spółki na terenie Europy Środkowo - Wschodniej - m.in w Polsce, na Węgrzech i w Rosji.

Jesteśmy powiązani kapitłowo z Imaco Group s.r.o., posiadającą główne biuro w Pradze i zakład produkcyjny w okolicach Brna. Szeroki asortyment naszych urządzeń trafia do Klientów w Europie, Północnej Afryce, Azji, oraz Ameryce Północnej i Środkowej.

Firma Albertina Polska powstała w 1999 r we Wrocławiu. Od tego czasu nasze doświadczenie, wiedza i kreatywność pomogła wielu firmom - od małych zakładów produkcyjnych - po międzynarodowe koncerny.

 

teraz z dumą stwierdzamy:

JAKOŚĆ KTÓREJ ZAUFAŁO WIELU

 

 

© 2006 Albertina Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone.
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.albertina.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ